Unustasid parooli?

ALSO Eesti OÜ

ALSO Eesti OÜ on üle 38 miljoni eurose aastakäibega hulgifirma, mis esindab kokku ligi 130 maailma tuntuimat IT- ja elektroonikatoodete tootjat. ALSO-l on koostöölepped maailma suurimate tootjatega nagu Hewlett-Packard, IBM, Microsoft, Fujitsu, Lenovo, Samsung, Intel, Canon, Logitech jne.

ALSO Eesti on Microsofti ametlik maaletooja. ALSO Microsofti tooteportfell on lai, sisaldades: OEM ning karbitooted (FPP), hulgilitsentsid (VL), pilveteenused (Cloud), teenusepakkuja lepingud (SPLA), ISV, riistvara. ALSO tarkvara meeskond koosneb Microsofti poolt sertifitseeritud spetsialistidest (MCP).

ALSO Eesti klientideks on ettevõtted, kes tegutsevad infotehnoloogia, koduelektroonika ja teiste tehnoloogiatoodete valdkonnas ning ärikliendid, kel pidev vajadus nimetatud valdkondade toodete ja/või tarkvara soetamiseks. Meie kliendibaasis on kokku üle 800 IT ja koduelektroonika edasimüüjat üle Eesti.

Oma klientide ja partnerite mugavaks teenindamiseks pakume ka erinevaid lao- ja logistikateenuseid. Lisaks Eesti laole tarnime kaupa ka ALSO Soomest ja ALSO Leedust. Meie tarneskeemid võimaldavad suurepärast võimalust kiireteks otsetarneteks teie poolt soovitud aadressidele vastava asukohariigi laost. Meie kaasaegne ja mugav internetipõhine tellimiskeskkond eLink on mõeldud teile igapäevaseks töövahendiks saamaks ülevaadet toodetest, laoseisudest jahindadest ning tellimuste tegemiseks.

ALSO Eesti OÜ kuulub ALSO Actebis Gruppi, mis tegutseb neljateistkümnes riigis: Šveitsis, Saksamaal, Soomes, Norras, Lätis, Leedus, Eestis, Austrias, Prantsusmaal, Hollandis, Taanis, Rootsis, Poolas ja Sloveenias.

ALSO Eestil on järgmised kompetentsid: Gold Distributor, Silver Volume Licensing, Silver Small and Midmarket Cloud Solutions